Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна 2:0/ Почивка

Вихрен и Балкан излизат в сряда в зоналния финал за Купата

Отборите на Вихрен (Сандански) и Балкан (Ботевград) ще играят в сряда в Драгалевци в областния финал за купата на АФЛ. Двубоят е от 15.00 часа. И двата отбора имат своите амбиции в този турнир и ще определят представителя на Югозапада сред 4-те най-добри аматьорски отбори у нас.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Футболистите на Вихрен са в силна пролетна серия -записаха 7 поредни победи във всички първенства и турнири. Те стигнаха до основната схема  и в турнира за купата на България, като отпаднаха след загуба от столичния Левски в Сандански.