Розова долина продължава с победите през пролетта

Розова долина продължава без загуба от началото на пролетния дял от първенството на Югоизточната Трета лига. След вчерашния успех с 2:1 при гостуването в Карнобат тимът от Казанлък записа 14-ата си победа през този сезон.

След равностойни първи 45 минути голаджията Пламен Колевоткри за "розите", което е негово 80-о попадение в официалните срещи от 2007 година насам. След триходова атака, започнала от Фаиков, през Венци Иванов, който пък с глава асистира на Колев за дебютното попадение в срещата.

Седем минути преди края на редовното време влезлият като резерва Кольо Чахов реализира след подаване от корнер, след като в предните два мача бе в "лазарета" с травма.

Три минути преди финалните 90 домакините намалиха за крайното 1:2 на стадион "Ганчо Хардалов" в Карнобат.