Марица (Пд) дрънна Янтра за първа победа от месец

Марица (Пловдив) срази с 3:0 Янтра (Габрово) в мач от 23-ия кръг на Втора лига. Момчетата на Николай Димитров - Ноко владееха събитията на терена през цялото време, като победата им можеше да бъде и по-голяма, ако изстрел на Валери Домовчийски не се беше отбил в гредата.

В 28-ата минута Симеон Вешев проби по крилото, намери Валери Домовчийски, който пусна в коридор да пусне към Георги Трифонов. Последният подаде на Станислав Маламов, който отблизо опъна мрежата - 1:0 за "пиратите".

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

В 80-ата минута Ифеани Дейвид изведе Радослав Апостолов сам срещу вратаря на Янтра и полузащитникът не сбърка - 2:0 за домакините. След шест минути Веселин Марчев оформи крайния резултат с глава.