Дубълът на Черно море с разгромна победа в Русе

Черно море II (Варна) нанесе тежко поражение – 7:0 на Дунав II в Русе. Двубоят е от 18-ия кръг на Североизточната Трета лига. Началото не предвещаваше подобен разгром. До 15-ата минута имаше по две голови положения пред двете врати. Гостите вкараха своите чрез Николай Трифонов и Марин Петков.

В края на полувремето Симеон Савов направи класическа преднината на малките „моряци“. Берк Бейхан вкара четвъртия гол в 52-ата минута. После през интервал от десетина минути се разписаха още Жечко Йорданов и Кристо Яначков. Бейхан фиксира окончателното 7:0 в последните секунди на мача.