Саяна вкара четири пъти на Родопа за четвърт час

Саяна (Хасково) надигра у дома Родопа (Смолян) с 4:0. Двубоят е от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Селекцията на Живко Желев изкова успеха за четвърт час до почивката. С хеттрик се отличи Христо Димитров.

Васил Колев откри резултата с шут от границата на наказателното поле в 28-ата минута. 120 секунди по-късно Димитров открадна топката и сам срещу вратаря реализира второто попадение. В 35-ата минута се разписа и с глава след центриране на Спас Милушев. Последният центрира и в 43-ата минута, Бейсин Бейсин свали с глава топката към Димитров, който вкара за трети път. Десетина минути преди края на срещата хасковския състезател Митко Плахов извърши нарушение и получи втори жълт и червен картон.