Гол в добавеното време спаси отличната серия на Брентфорд при домакинството на Кристъл Палас

Брентфорд и Кристъл Палас завършиха наравно 1:1 в мач от 24-ия кръг на Премиър лийг. Еберечи Езе откри за “орлите” в това лондонско дерби, но Виталий Янелт донесе точката на играчите на Томас Франк с гол в добавеното време на срещата.

Двата отбора си размениха по едно положение още в първите десетина минути, когато първо Кристиан Ньоргор стреля опасно за домакините, а малко след това пък Майкъл Олисе на свой ред можеше да се разпише, но Давид Рая спаси атрактивно. “Пчеличките” имаха сериозни претенции за дузпа пет минути след началото на второто полувреме за нарушение срещу Айвън Тони, но съдията не ги уважи.

Играчите на Патрик Виера стигнаха до попадение в 68-ата минута, когаго идеално прехвърлящо центриране на Майкъл Олис бе достигнато от Еберечи Езе и той отблизо прати топката в мрежата за 0:1 пред погледа на Рая.

Футболистите на Брентфорд все пак стигнаха до равенството дълбоко в добавеното време, когато центриране отдясно на Брайън Мбемо намери Виталий Янелт и той отблизо направи 1:1. “Пчеличките” продължават да поддържат отличната си серия и вече единайсет поредни мача в Премиър лийг нямат загуба. Те заемат осмото място в класирането с 35 точки. Кристъл Палас пък е 12-и с 26 пункта.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!