Аякс и Унион (Берлин) не се победиха и ще решат всичко в реванша

Аякс и Унион (Берлин)  завършиха 0:0  в първия мач между двата тима от плейофите на Лига Европа.

Унион може да съжалява за равенството, след като имаше по-чистите положения в срещата. През първото полувреме опасни удари на Шералдо Бекер и Мортен Торнсби бяха блокирани, а далечен удар на Жером Русийон мина покрай вратата на Херонимо Рули.

Втората част също започна с по-добра игра на гостите, като опасни удари на Юранович и Торнсби бяха спасени от стража на Аякс. В 65-ата минута гол на Унион бе отменен след ВАР.  Мортен Торнсби вкара във вратата на амстердамци, но след консултация с видео помощниците си, главният съдия отмени попадението заради игра с ръка на норвежеца.

Така всичко ще се решава в реванша на “Старото лесничейство“, а Унион продължава да е  5 поредни мача без загуба в Лига Европа.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!