Несебър с победа в Сливен

Едноименният тим на Несебър се наложи с 3:1 в Сливен над местния отбор в контрола. Заслужен успех за лидера на Югоизточната Трета лига с оглед събитията на терена. Селекцията на Николай Русев-Джангъра изкова победата за четвърт час. Тон за нея даде Николай Дросев с попадението си, секунди преди почивката. Трайо Грозев удвои малко след началото на втората част. Виктор Янев пък направи резултата категоричен в 60-ата минута. После домакините реализира почетно попадение от фаул, изпълнен от Иван Стоянов. Въпреки допуснатите три гола, сливенския вратар Павел Калев се понрави с решителни намеси в други критични моменти пред голлинията си.