Лудогорец II с класически успех над дубъла на Берое

Дублиращият отбор на Лудогорец победи с класическото 3:0 втория тим на Берое в четвъртата си контрола от зимната подготовка. Мачът се игра на стадион "Трейд арена" в Стара Загора, където "орлите" са на лагер.

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 16-ата минута. Точен от дузпа бе Цветослав Петров, а наказателният удар бе отсъден заради нарушение в наказателното поле срещу Хюсеин Кельовлуев. При този резултат завърши първото полувреме.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

След почивката Анастас Пемперски удвои след разбъркване пред вратата на съперника. Крайното 3:0 оформи Даниел Иванов в 63-ата минута.

"С тази проверка завърши подготвителният ни лагер в Стара Загора. Условията бяха добри и свършихме много работа. Най-важното е, че всички играчи са здрави. Предстои ни още проверка и след това ще очакваме първия официален мач от пролетния полусезон", коментира старши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.