Ънстопабъл с невероятен обрат срещу Светкавица

В най-интересния мач от регион Изток на ББЛ А група, Ънстопабъл направи невероятен обрат срещу Светкавица, побеждавайки го на негов терен с 82:75 и лишавайки го от възможността за първа победа през сезона.

Домакините поведоха с 31:20 след десет минути игра, а малко след това авансът им достигна и 19 точки. Постепенно обаче отборът от Добрич започна да топи пасива си и след като на почивката изоставаше с 39:49, в края на третата част вече и обърна за 60:59. До края играта бе много оспорвана, но Ънстопабъл удържа преднината си до последно.

Петър Демирев се отчете с 22 точки за победителите, Кирил Кънев има 16, 12 добави Кирил Кирилов.

За Светкавица Сашо Георгиев завърши с 22 точки, 20 отбеляза Николай Ненов със 7 борби, а 19 точки и 7 борби има Александър Янчев.