Голово шоу в Ботевград! Балкан и Монтана не излъчиха победител

4:4 приключи контролата в Ботевград между Балкан и Монтана. Съперниците зарадваха феновете с атакуващ и резултатен футбол. Хеттрик за домакините записа Калоян Бонев. Той откри голеадата, десетина минути след началото. Малко сред това, само за 120 секунди гостите направиха обрат с попаденията на Иванов и Фудил Идрис. Боби Дамянов покачи на 1:3 в 40-ата минута и полувремето приключи при този резултат. Десетина минути след почивката Павел Петков върна интригата, реализирайки с глава. После дойдоха минути на Бонев, който обърна съотношението до 4:3 с голове в 60-а и 65-ата минута. Дамянов оформи окончателното 4:4 в 86-ата минута.