Вихрен обърна Дунав в контрола

Вихрен победи Дунав с 3:1 в контролна среща, играна на терена в село Склаве. Това бе и последната контрола за "драконите" от лагера на отбора в Сандански.

Тимът от Русе поведе с гол на Денислав Минчев в 11-ата минута, но още преди почивката Вихрен вече водеше след попадения на Борислав Трендафилов (21') и Рафаил Пърликов (33').

Вихрен започна с победа в контролите

7 минути след началото на второто полувреме Методи Костов оформи крайното 3:1. Това бе и втора победа за възпитанците на Ивайло Василев срещу отбор от Втора лига, след като преди седмица те победиха с 1:0 Струмска слава.

Следващата проверка на Вихрен на 1 февруари с елитния Пирин (Благоевград).