Александър Андрейевич: Очаквам да изненадаме фаворитите в първенството

Центърът на Берое Александър Андрейевич коментира поражението от Апоел Беер Шева със 77:84 в двубой от деветия кръг на Балканската лига. Тимът му изигра посредствена последна четвърт, в която израелският състав успя да постигне обрат.

Трета загуба за Берое в Балканската лига

“Загубихме, защото ни липсваха състезатели. Ротацията ни беше къса, а противникът игра с голям интензитет. Изморихме се накрая и взехме грешни решения. Иначе 2 минути преди края резултатът беше равен. Играхме добре и показахме характер. Направихме всичко, което ни каза треньорът, но в края на мача се разконцентрирахме.

Тук се чувствам много добре. Като състезатели сме добри, но като хора сме още по-добри. По този начин се усеща добра и позитивна енергия. Добре ми е в отбора и очаквам да изненадаме фаворитите в първенството”, заяви Андрейевич, който завърши със 7 точки и 4 борби.