Елвис Ману: През първата част на мача тръгнахме прекалено остро и допуснахме лесни голове

Героят за Ботев (Пловдив) от контролата с Рига Елвис Ману, който отбеляза хеттрик при равенството 4:4, сподели мнението си за двубоя. Нападателят на "канарчетата" заяви, че отборът трябва да си вземе поуки от първата част на срещата, когато допусна три гола.

Ботев (Пловдив) направи зрелищно реми с Рига пред погледа на Зингаревич

"През първата част на мача тръгнахме доста по-остро, отколкото трябваше, и затова допуснахме лесни голове. През втората част започнахме да се оглеждаме в ситуациите и да създаваме шансове. Това искахме да правим.

Бруно Балтазар: Доволен съм от поведението на играчите, не мога да искам повече

Беше по-добрата част за нас и резултатът го показа, за жалост не го запазихме до края. Като цяло беше добър мач. Играчите разбраха, че първата част не беше толкова добра, колкото втората. Във втората отбелязахме и повечето голове, но първата е тази, от която трябва да се учим", заяви нападателят пред клубната телевизия.