Созопол разби Поморие в контрола

Созопол постигна убедителна победа в поредната си контрола от зимната подготовка. „Небесносините“ се наложиха с 4:0 като гости на Поморие.

Белгийски полузащитник ще спасява Созопол от изпадане

Гостите откриха резултата в 13-ата минута, когато Антонио Ласков центрира от фал, а Петър Генчев отблизо засече с глава за 0:1 „Небесносините“ удвоиха аванса си в 38-ата. Тогава Ласков изведе Димитър Законов сам срещу вратаря и нападателят прати топката в мрежата за 0:2.

В 55-ата минута бе оформена класиката в резултата. Милен Гамаков поднесе топката на празна врата на Емануил Манев, който не сгреши за да направи резултата „класически“.

Двадесет минути преди изтичането на редовното време Галин Димов оформи крайното 0:4.