Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Ботев (Ихтиман) с ценна победа като гост

Ботев (Ихтиман) победи с 1:0 като гост Славия II в мач от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига - група А.

След нулево първо полувреме гостите от Ихтиман съумяха да стигнат до ценния успех с попадение на Антонио Илиев през втората част.

Момчетата на Валери Свиленов запазиха аванса си до края на мача срещу сериозния съперник и записаха своята пета победа в първенството.

С актив от 15 точки Ботев е на 9-ото място, а битката през пролетта обещава да е повече от интересна.

Ботев ще стартира с домакинство на лидера Марек (Дупница).