Имаше ли нарушение на Тисера преди изравнителния гол на Лудогорец срещу Септември?

Лудогорец и Септември (София) се оттеглиха на почивка при резултат 1:1. Столичният отбор поведе в резултата след четвърт час игра на "Хювефарма Арена" след точно изпълнена дузпа от Асен Чандъров.

В 39-ата минута Матиас Тисера възстанови равенството с хубав удар в далечния ъгъл на Димитър Шейтанов. Нападателят се пребори с Илия Миланов и реализира от въздуха.

Лудогорец обърна Септември, отново полемика около решения на ВАР

При ситуацията остана съмнение, че аржентинецът извършва нарушение срещу бранителя, побутвайки го в гръб, но след преглед от ВАР попадението бе зачетено.