Диего Коща напомни за лошата си страна при “хикс” на Уулвс

Завърналият се в английския футбол Диего Коща получи червен картон при равенството 1:1 на своя Уулвърхамптън срещу Брентфорд като гост в среща от 14-тия кръг на Висшата лига. В добавеното време на срещата бразилецът с испански паспорт умишлено удари с глава Бен Мий от тима на противника. Така нападателят отново показа, че често не умее да сдържа емоциите си. Отделно той пропусна няколко положения, а сега вероятно го очаква наказание от три срещи, заради което няма да играе чак до Коледа.

Иначе самото реми не е кой знае каква утеха за някой от съперниците. “Вълците” имат само една победа в последните си вече седем двубоя в Премиър лийг, като пет от тези мачове бяха загубени, заради което тимът остава в зоната на изпадащите. Брентфорд също е само с един успех в седми пореден мач в елита, като тук поражения са три.

Първото полувреме беше разочароващо, а головете паднаха набързо в началото на второто. Бен Мий, когото Коща удари в края, вкара за 1:0 с хубав страничен удар в 50-ата минута.

Само две минути по-късно обаче капитанът на гостите Рубен Невеш изравни.

После и двата отбора хвърлиха доста сили в стремежа си да спечелят, но нямаха шанс.