Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Саяна и Загорец не намериха пътя към гола

Отборите на Саяна и Загорец завършиха наравно 0:0 един срещу друг в мач от десетия кръг на Югоизточната трета лига. Срещата бе предавана пряко в ефира на Sportal TV.

През първата част не падна гол. Домакините имаха териториално предимство през по-голямата част от полувремето, но така и не съумяха да стигнат до реализиране на попадение.

11 Саяна - Загорец

През втората част ситуацията на терена не се промени особено и двата тима не успяха да си вкарат гол, а предимно борбата властваше на терена.

В класирането Саяна събра 13 точки в актива си и за омента са на десета позиция. Загорец пък е с 19 точки на четвърто място.

САЯНА 0:0 ЗАГОРЕЦ

САЯНА: 1. Димитров, 86. Пеев, 3. Марем, 6. Бейсим, 22. Кръстев, 88. Али, 20. Бръмчев, 14. Милушев, 7. Здравчев, 39. Алексиев, 9. Христов

ЗАГОРЕЦ: 12. Янков, 2. Гиргинов, 17. Веизов, 20. Хардалов, 73. Винков, 6. Иванов, 23. Д. Димитров, 8. Митев, 22. Б. Димитров, 4. Тенев, 33. Янков