Бдин продължава без грешка, треньора на Севлиево доволен от своите футболисти

Лидерът Бдин (Видин) победи у дома едноименния тим на Севлиево с 3:2 и продължава с пълен актив. Двубоят е от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Стана двуостър мач. Освен петте попадения имаше още голови положения и пред двете врати. Цветомир Тодоров изведе домакините напред в резултата с точно изпълнена дузпа в 21-ата минута.

Демона: Севлиево е добър отбор с качествени футболисти

След още толкова време, обрата беше факт. Първо Добрин Петров възстанови равенството в 34-ата минута, а скоро Атанас Георгиев пак опъна видинската мрежа. Тодоров отново беше герой за бдинци, изравнявайки с глава в 66-ата минута. Десетина преди края бразилеца Емануел Виейра де Соуса беше изведен срещу севлиевския страж и осигури десетия успех за крайдунавския тим.

Илиян Трифонов: Няма какво да губим

След срещата треньора на Севлиево Илиян Трифонов коментира пред Sportal.bg:

„Във Видин изиграхме един от най-силните си мачове от началото на сезона. Доволен съм от момчетата. При 2:1 пропуснахме три отлични възможности да вкараме и да си осигурим победата. Отдавам го на липсата на концентрация при завършващия удар“.