Десет от Ямбол измъкнаха точка в Смолян

0:0 приключиха в Смолян местния Родопа и едноименния тим на Ямбол. Двубоят е от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините владееха инициативата през първото полувреме, но така и не успяха да материализират предимството си. След почивката отново те бяха дейния отбор, но …

ФК Ямбол: Да спрем негативната серия

Дори в 67-ата минута съперника им остана с десет футболисти, защото Ангел Костов беше отстранен с червен картон, санкция, която от ямболския тим оспорваха. В оставащото време до края, стража на гостите спаси на два пъти вратата си от попадение.