Родопа и Асеновец не се победиха

Двубоят между Родопа (Смолян) и Асеновец 2005 (Асеновград) не излъчи победител, завършвайки при резултат 1:1 в мач от деветия кръг на Югоизточната трета лига. Головете бяха дело съответно на Мирослав Кайраков за 0:1 и на Николай Тихомиров за 1:1. Двубоят игран вчера на Стадион "Септември" в Смолян започна много равностойно, като момчетата и от двата отбора показаха мъжка игра.

И двете попадения паднаха през втората част на мача, като първи резултата откриха гостите чрез своя капитан Кайраков в 60-та минута. До гола се стигна, след като главният рефер Стефан Стефанов отсъди дузпа в полза на Асеновец 2005 за нарушение на Тодор Тодоров от страна на смолянския страж Стефан Дафовски. Зад топката застана Тодоров, но вратарят на Родопа успя да избие топката. В самото отиграване на ситуацията капитанът на гостите съумя да вкара гол.