Петър Костадинов: Оттук нататък отборът ще изглежда още по-добре

Един от помощниците на Черно море Петър Костадинов, който заместваше на резервната скамейка наказания Илиан Илиев, остана доволен след победата над Ботев (Враца) с 2:1. "Моряците" постигнаха пълен обрат и с попадение в добавеното време на срещата грабнаха трите точки.

"За момент забравих, че аз съм начело на отбора. Напълно заслужен жълт картон след гола. Два мача на наш терен с изключителна драма, но съм щастлив от победата.

Курьор измъкна Черно море срещу Ботев в 92-ата минута, юношески национали на България блестят

Влязохме много лошо в мача. Знаехме какво ни очаква и че Ботев (Враца) е добър отбор. Още повече, че наскоро имаше треньорска смяна при тях. Хубавото е, че на полувремето внесохме необходимите корекции и през второто се представихме доста по-добре. Създадохме доста положения, можеше да вкараме и по-ранен гол.

Няколко пъти бяхме хванати на контраатака, където пък можеше Ботев да отбележи. Доволни сме от трите точки и от играта през второто полувреме. Николай Златев изигра три мача за юношеския национален отбор за една седмица. Това бе причината да не започне днес. С оглед на мача се наложи да вкараме повече острота и момчето се справи страхотно.

Разбира се, че когато Илиан е в съблекалнята, момчетата са по-уверени в себе си. Оттук нататък отборът ще изглежда още по-добре", заяви Костадинов.

Снимка: startphoto.bg