Моралес: Показахме, че отборът ни има характер и потенциал

Старши треньорът на Ботев (Враца) Даниел Моралес сподели мнението си след загубата с 1:2 от Черно море. Неговият отбор допусна пълен обрат и попадение в добавеното време на срещата, което остави врачани с празни ръце.

"За нас беше много важно днес да покажем, че отборът ни има характер и потенциал. Това се видя през цялото време. Разделихме си по едно полувреме - през първото бяхме доста по-активни и добри. През второто знаех, че те имат класа и ще ни натиснат. Вкараха много бърз гол след една грешка.

Курьор измъкна Черно море срещу Ботев в 92-ата минута, юношески национали на България блестят

Нещата се поуспокоиха малко, влязохме в ритъма, който искахме. Издържахме и контролирахме нещата. Накрая, за съжаление, не успяхме да противодействаме. Когато играем в защита, трябва да играем един на един. Липсва малко опит на доста от състезателите, но това ще дойде с времето.

Поздравявам ги за мъжеството, което показаха. Всеки един отбор, който натрупа загуби, навлиза в труден период. Не е приятно, когато губиш постоянно, но мисля, че този отбор може да направи нещо по-добро", заяви Моралес.

Снимка: startphoto.bg