Гигант отстреля и Сокол

Гигант победи Сокол (Марково) с 2:0 в Съединение във финала на Област Пловдив от турнира за купата на България. Заслужен успех за селекцията на Георги Мечечиев.

Гигант изхвърли Асеновец от турнира за купата на България

Георги Мавродиев даде тон за успеха, откривайки резултата с глава след центриране от корнер в 26-ата минута. Точка на спора постави Здравко Жилов в 60-ата минута след комбинация с Георги Стайков. 5 минути по-късно Костадин Христов с глава насочи топката в гредата на гостите.

Гигант изхвърли Атлетик от турнира за купата на България

Същото направи и Жилов в 73-ата минута. Десетина минути преди края по един от футболистите на двата отбора се спречкаха и рефера и вдигна червени картони.