Копенхаген и Севиля направиха нежелано реми

Отборите на Копенхаген и Севиля не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от втория кръг на група "G" на Шампионската лига. Мачъч приключи при резултат 0:0, като и двата тима едва ли са много доволни от това развитие на нещата.

Гостите задържаха повече топката в свое владения и създадоха повече голови положения, но и домакините имаха своите шансове.

Най-доброто положение за Севиля бе на сметката на Юсеф Ен Несири, който в 25-ата минута стреля отблизо към вратата, но Матю Райън направи блестящо спасяване.

За домакините Виктор Кристенсен шутира опасно, но над вратата в 32-рата минута, а в 39-ата Денис Вавро от фаул отправи точен шут, но без особено да затрудни Марко Дмитрович.

В крайна сметка мачът завърши без победител, като и двата тима записаха първи точки в актива си и заемат съответно 3-тото и 4-тото място в групата.