Гол в добавеното време донесе ценен успех на Оборище във Владая

Инфарктна победа записа отборът на Оборище (Панагюрище) при гостуването си на Гранит (Владая) в двубой от 6-ия кръг на Югозападната Трета лига. Тимът на Кириякос Георгиу се наложи с 3:2 като гост. Оборище поведе още в 8-ата минута чрез Петко Петков. Чак в 65-ата Павел Тодоров покачи на 2:0 за Оборище. В последните минути се заформи истинска драма. Първо Веси Иванов от пряк свободен върна едно попадение в 78-ата минута. В 86-ата Зайков изравни. В продължението на срещата новото попълнение на Оборище Владимир Каптиев се разписа и донесе трите точки на панагюрци.