Червен картон и Ричарлисон допринесоха за успешното начало на Тотнъм

Първите голове на Ричарлисон за Тотнъм изведоха лондончани до победа с 2:0 на Марсилия на старта на груповата фаза на Шампионската лига. Бразилецът отбеляза два гола в рамките на пет минута към края на мача. "Шпорите" играха с човек повече почти цяло второ полувреме, тъй като Шансел Мбемба бе изгонен в 47-ата минута.

Отборът на Антонио Конте трудно създаваше положения и това продължи и след червения картон. В 76-ата минута Ричарлисон успя да открие след удар с глава, засичайки центриране на Иван Перишич. Пет минути по-късно лятното попълнение на домакините удвои отново след удар с глава.

Тотнъм отново не изглеждаше красиво в голяма част от мача, но за пореден път стигна до победата. В дълги периоди от мача "шпорите" нямаха ритъм, като дори Марсилия се чувстваше по-комфортно до изгонването на Мбемба. Ричарлисон пък започна да оправдава големия си трансфер от Евертън и показа, че ще играе важна роля за тима този сезон, въпреки че бе резерва в първите мачове.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!