Локо (Мездра) продължава за купата на България

Локомотив (Мездра) елиминира Озрен (Голям извор, Ловешко) с 2:0 в междуобластен финал на Северозападна България от турнира за купата на България, игран в с.Галата. „Железничарите“ се разправиха със съперника за 7 минути. Ваньо Иванов проби от ляво, центрира и противников футболист си вкара автогол. Иванов пък завърши комбинация на своя тим с второ попадение в 10-ата минута. Михаил Иванов и Васил Калоянов пропуснаха да вкарат за Локомотив през първото полувреме. След почивката пропуски направиха Тодор Горанов и отново Калоянов. В следващия кръг от турнира, Литекс (Ловеч) ще гостува в Мездра.