Локо (Мездра) удари Левски 2007 (Левски) като гост

Локомотив (Мездра) стартира с победа новия сезон в Северозападната Трета лига, след като успя да се наложи като гост над Левски (Левски) с 3:1. Още през първото полувреме гостите успя да вкарат два бързи гол и да постигнат комфортен аванс. Първо Николай Ганчев бе точен в 7-ата минута, а Ивайло Андреев отбеляза в 13-ата.

През второто полувреме Траян Димитров върна надеждите на домакините от Левски (55’), но Михаил Иванов сложи край на спора в 70-ата минута.

В следващия кръг Локо (Мездра) домакинства на Ювентус (Малчика), а Левски (Левски) посреща Локомотив (Дряново).