Кристъл Палас доминира, но не спечели срещу Брентфорд

Кристъл Палас и Брентфорд не успяха да се победят и в крайна сметка завършиха 1:1 в едно от по-малките лондонски дербита. Играчите на Патрик Виера имаха солидно преимущество през по-голямата част на двубоя, но в крайна сметка пропуснаха няколко добри положения, за да допуснат гол в края. Точен за Палас бе Уилфред Заха (59’), а за “пчеличките” Йоан Уиса (88’).

Домакините бяха много по-активния тим през първата част и създадоха всичко по-интересно на терена. Те пропуснаха няколко добри положения чрез Еберечи Езе и Уилфред Заха.

Именно бившият играч на Манчестър Юнайтед все пак откри резултата с едно от емблематичните си изпълнения с десния крака от границата на наказателното поле, което се оказа недостижимо за стража на гостите.

Футболистите на Томас Франк успяха да изравнят няколко минути преди края на двубоя, която Йоан Уиса бе намерен отлично с центриране в наказателното поле и при първото по-солидно положение за гостите те успяха да отбележат и в крайна сметка да оформят крайния резултат в двубоя.

В края на седмицата Брентфорд ще приеме Лийдс, а Кристъл Палас ще гостува на Нюкасъл.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!