Левски (Левски) с очакван разгром над Локо (Дряново)

В град Левски, едноименния тим отнесе Локомотив (Дряново) с 5:0. Двубоят е от втория кръг на Северозападна Трета лига. Гостите трябва да са доволни, че си тръгнаха само с петица, защото имаше още критични моменти пред вратата им.

Ивайло Раденцов: Излизаме за задължителна победа

Тихомир Тодоров даде тон за разгрома в края на първото полувреме, когато излезе сам срещу дряновския страж и го матира. Джанко Танев удвои, десетина минути след почивката, възползвайки се от суматоха.

Траян Димитров направи резултата класически, реализирайки с глава. Четвърт час по-късно Ивайло Иванов се измъкна сам срещу стража на гостите и също го преодоля. Той го и прехвърли за 5:0 в последните секунди на срещата.