Красимир Бислимов: Напълно заслужена победа

Спартак се изкачи на първо място след вчерашното 3:1 над Добруджа (Добрич) на стадион „Плевен“. Двубоят е от петия кръг на Втора лига. Ето и мнението за срещата на старши треньора на плевенският тим Красимир Бислимов.

Спартак (Плевен) се изкачи на върха

„Напълно заслужена победа. Допуснахме неочакван гол след наша грешка. След това демонстрирахме характер, сърцата игра и изравнихме резултата. През второто полувреме тотално надиграхме противника. Вкарахме два гола, пропуснахме да реализираме и още. Контролирахме всичко на терена през 90-те минути. Добруджа е сред най-добрите отбори във Втора лига. С поведението и играта си, направихме така, че той да загуби увереност във възможностите си и да изглежда колеблив. Получи се, благодарение на отличния колектив и взаимното доверие, което футболистите ни изпитват помежду си. Това е най-силното оръжие на Спартак (Плевен)“.