Капитанът на Спартак (Плевен): Много ни боли

Спартак (Плевен) не успя да продължи победния си ход, след като вчера завърши у дома 2:2 срещу Янтра (Габрово) в двубой от третия кръг на футболното първенство на Втора професионална лига. Равенството коментира пред медиите капитана на плевенския тим Иво Върбанов.

Янтра попари Спартак (Плевен) с гол в последната минута

„Първото полувреме беше сравнително равностойно с минимален превес за Янтра. На почивката в съблекалнята си казахме, че трябва да се вдигнем, да надиграем противника и да обърнем мача в наша полза. Направихме го – доминирахме тотално през второто полувреме.

За нещастие в края допуснахме нелепа грешка от която съперника изравни и ни отне две точки. Много ни боли. Такова е усещането във всички в клуба – футболисти, треньори, ръководство. До този втори техен гол, гостите имаха само още една ситуация с която нашия вратар се справи.

Красимир Бислимов каза защо Спартак (Плевен) не победи Янтра (Габрово)

Горд съм от представянето на съотборниците ми, раздадоха се докрай. Ще превъзмогнем разочарованието. От името на целия отбор изказвам огромно „Благодаря“ на феновете. От доста години не бяха идвали толкова много хора да ни подкрепят. Съжалявам, че не ги зарадвахме с победа. Но апелирам към тях да продължат да идват на стадиона, защото имаме нужда от тяхната подкрепа. Отборът на Спартак има потенциал и това ще се види в следващите мачове“.