Локо (Мездра) надви Надежда (Доброславци)

Локомотив (Мездра) победи гостуващия му Надежда (Доброславци) с 2:1 в приятелска среща. Заслужен успех за домакините. Ваньо Иванов изненада вратаря Любомир Илиев с диагонален удар от границата на наказателното поле, четвърт част след началото за 1:0. Десетина минути по-късно, Алексей Георгиев възстанови равенството, засичайки подадената топка от Лионел Матадос. Последният и съотборника му Роберт Тодоров имаха по една голова възможност до края на полувремето. Шансове за „железничарите“ пък се откриха пред Михаил Иванов и Тодор Горанов. В 41-ата минута Стефан Стефанов центрира, топката се удари в гредата, Горанов я посрещна с глава, но я насочи в аут. След почивката доминацията на Локомотив беше пълна. В 63-ата минута Михаил Иванов подаде пред празната врата и Горанов вкара победния гол. Той, Михаил Иванов и Иван Аспарухов отправиха по два опасни удара, но … Накрая мездренския вратар предотврати изравняване, отразявайки удар на Ивайло Христов.