Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:1

Валентина Георгиева спечели титлата в многобоя на Държавното първенство по спортна гимнастика

Валентина Георгиева от Левски Спартак спечели титлата в многобоя при жените на Държавното първенство по спортна гимнастика, което се провежда в Националната база "Раковски" в София. Георгиева събра 50.064 точки, след като получи оценки 13.866 на прескок, 11.166 на успоредка, 11.666 на греда и 13.366 на земя. Сребърното отличие завоюва Виктория Чакова (Стрийт Уоркаут) с 44.932 точки, а трета се нареди Рая Ранчова (А-Гим) с 42.998 точки.

При кадетките шампионка в многобоя стана Христина Илиева (Спартак Пловдив) с 40.566 точки, а при девойките старша възраст първа е Елена Николова (Стрийт Уоркаут) с 45.532 точки.

Над 670 състезатели от 24 клуба ще участват на Държавното първенство по спортна гимнастика

Отборна титла при жените завоюва ГСК "ИКГ Черноморски юнак" (Варна) със 118.097 точки.

Утре първенството завършва с финалите на отделните уреди във всички възрастови групи.