Монтана разгроми нигерийци

Монтана записа разгромна победа с 5:0 над нигерийския Мавлон, който е на лагер в Банско. Монтанци доминираха през целия мач и дори можеха да спечеля по-убедително. Йордан Йорданов от фаул откри резултата в 14-aта минута, юношата Ивелин Георгиев удвои шест минути по-късно.

След почивката треньорът Антони Здравков направи пълна смяна, но отборът му продължи да дикрува темпото. В 56-ата минута Владислав Цеков - Каската направи 3:0, отново той се разиса с глава 67-ата минута. В края на мача Цеков бе фаулиран в наказателното поле и Сергей Георгиев вкара отсъдената дузпа.

Днес след обяд Монтана се завръща у дома, отборът получи три дни ваканция и от понеделник подновява трениировки на клубната си база.

Монтана: Петър Л. Петров, Мартин Сандов, Иван Михов, Мишо Минков, Даниел Стоянов, Димитър Буров, Владимир Айтов, Йордан Йорданов, Мехди Уамри, Тони Иванов, Ивелин Георгиев (Петър Д. Петров, Виктор Стойков, Иван Йоанис, Стефан Каменов, Идрисс Фудил, Алекс Тодоров, Емануил Личев, Кристиян Вълков, Сергей Георгиев, Владислав Цеков, Румен Георгиев). Треньор: Антони Здравков.