Черно море удари Хебър

Черно море победи Хебър с 2:0 в контролна среща в Банско. Двубоят бе в нестандартния формат от три части по 30 минути и бе предавана пряко в Sportal.bg. Тимът от Варна бе по-класният в срещата и логично постигна успех в проверката.

Резултатът бе открит от "моряците" в 25-ата минута, когато Мимито центрира по земя, а в наказателното поле в опита си да изчисти Яо Инок засече топката в собствената си врата.

В 54-ата минута варненци удвоиха преднината си. Алекс бе изведен зад защитата и прокара топката зад вратаря.

19 Черно море - Хебър (Пазарджик)

В 70-ата минута Лъчезар Йорданов пресече пас в половината на Хебър, пусна вляво към Николай Златев, който стреля по диагонала, но вратарят на тима от Пазарджик улови.

В 80-ата минута Калин Георгиев напусна принудително и Черно море трябваше да доиграе двубоя с човек по-малко. Това обаче не промени крайният резултат в мача и "моряците" стигнаха до комфортен успех.

ЧЕРНО МОРЕ 2:0 ХЕБЪР
1:0 Инок (25-а)
2:0 Алекс (54)

Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 4. Росен Стефанов, 43. Петър Босинчич, 2. Цветомир Панов, 32. Мартин Дичев, 7. Матеус Клементе, 71. Васил Панайотов, 88. Мимито, 8. Мазир Сула, 11. Аленс, 19. Матиас Курьор

Хебър: 1. Петър Дебърлиев, 14. Мартин Михайлов, 10. Пламен Крумов, 27. Яо Инок, 98. Георги Търтов, 11. Цветелин Тонев, 19. Алексей Любов, 99. Тодор Чаворски, 8. Емануил Манев, 77. Октай Хамдиев, 3. Ивайло Михайлов