100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Голям успех! България изхвърли Италия и е на четвъртфинал на ЕП по минифутбол

Българският национален отбор по мини футбол се класира за четвъртфиналите на Европейското първенство в Кошице, след като надигра драстично с гол в последната минута на редовното време състава на Италия. Нашите момчета се наложиха с 2:1, като в самия край Любомир Генчев донесе успеха на нашия тим.

Националите по минифутбол показаха как се побеждава Грузия и се класираха на 1/8-финал на Европейското

Иначе Ангел Рахов откри в 27-ата минута и макар българският тим да контролираше мача, допусна изравняване. Въпреки това, финалният натиск си каза думата и след удар на Спас Милушев, вратарят изби, но после Генчев довкара.

Утре е мачът ни от четвъртфиналите, а съперник е отборът на Франция.