Balkan Grand Prix 6

Георги Миланов: Щеше да е хубаво да получим дузпа

Полузащитникът на националния отбор по футбол и Левски Георги Миланов беше доволен от представянето на тима ни срещу Северна Македония, но не и от равенството 1:1.

Красив гол не стигна за победа на България, VAR отмени дузпа за "лъвовете" в 94-ата минута

"Няма как този резултат да е положителен. Играхме срещу добър отбор с голямо израстване. Играхме докрай и се борихме мъжки. Получи се хубав двубой. Времето беше изключително тежко и за двата отбора. Аз съм доволен от своите колеги. Откакто въведоха ВАР, не можеш да се зарадваш. Щом са преценили така, значи е правилно.

Щеше да е хубаво да получим дузпа. Във футбола няма "ако". Опитахме се да играем футбол. Когато контролирахме топката по земята, създадохме хубави положения. Играя на доста позиции в центъра. За мен няма значение къде ще играя. Всички мачове са важни за нас. Трябва да побеждаваме, ако искаме да бъдем първи в групата. Имахме доста тежки шампионатни мачове".

37 България - Северна Македония 1:1