Лудогорец III изчака Ботев (НП) и го повали

Лудогорец III (Разград) спечели с 4:1 в Нови пазар срещу Ботев. Двубоят е от 26-ия последен за сезона кръг на Североизточната Трета лига. Съотношението на силите в първите две трети от мача не предвещаваха подобен финал. През въпросния период, домакините дори водеха в резултата. Евгени Стоянов реализира с глава след центриране в 38-ата минута.

Ботев (НП) отново с кадрови проблеми

Час след началото на срещата се усети, че силите на футболистите от Нови пазар свършиха. Тогава само за четвърт час юношите на Захари Сираков спечелиха битката. Радослав Захариев реализира в 61-а и 66-ата минута. Интригата окончателно изчезна десетина минути по-късно, когато Тончо Георгиев вкара за 1:3. Малко преди края се разписа и влезлия като резерва Денис Кехайов.