Витоша (Бистрица) измъкна точката в Разлог накрая

1:1 приключиха в Разлог местния Пирин и Витоша (Бистрица). Двубоят е от 35-ия кръг на Югозападната Трета лига. И двата гола са дело на домакините. Гостите играха под възможностите си цяло първо полувреме. Имаха една възможност да открият резултата, но Цветомир Вачев пропусна да реализира с глава. След почивката футболистите на Николай Христозов взеха инициативата.

Във Витоша (Бистрица) очакват тежко гостуване в Разлог

Най-чистото положение пропиля Мартин Станкев. Домакините проведоха контраатака в 70-ата минута, която завърши с неспасяем удар на Николай Димиров от границата на наказателното поле. Напъните на гостите не дадоха резултат и пиринци предвкусваха успеха. Секунди преди края обаче след центриране пред вратата им, техен футболист си вкара автогол за окончателното 1:1.