Балкан изпусна победа в последната секунда

1:1 завършиха в Ботевград местния Балкан и Пирин (Разлог). Двубоят е от 34-ия кръг на Югозападната Трета лига. Домакините водеха в резултата, а добавеното време изтече, когато Тодор Паланков изравни резултата. Селекцията на Иван Редовски започна вихрено и доминираше тотално през първото полувреме. Топката като по чудо не влизаше в мрежата на гостите.

Най-големия пропуск беше в 18-ата минута, когато Калоян Бонев не успя да реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Павел Петков. Едва 120 секунди преди почивката юношата Йордан Дамянов вкара с глава. Пирин натисна през второто полувреме. Футболистите на Балкан приеха играта в своята половина, но провеждаха убийствени контраатаки. Стопроцентови попадения пропиляха Бонев, Йордан Апостолов и влезлия като резерва Ивайло Величков. Така се стигна до 94-ата минута, която вече изтече, когато състезател на Пирин свали топката с глава към Паланков и той с шут от границата на наказателното поле фиксира окончателното 1:1.