Беласица все по-близо до Втора лига след успех в Разлог

Лидерът в Югозападната Трета лига Беласица (Петрич) победи с 2:0 като гост Пирин (Разлог) в среща от 33-ия кръг. С тази важна победа възпитаниците на Николай Николов -Чезето запазиха преднината си от пет точки на върха пред втория - Витоша )Бистрица).

Сериозен брой фенове от Петрич бяха пристигнали да подкрепят своя тим, но двата отбора не си вкараха гол през първото полувреме. През втората част обаче по-добрият състав на гостите вкараха два гола чрез Аспарух Смилков и Айвън Ангелов и спечели много важни три точки в битката за Втора лига.

В следващия кръг Беласица приема у дома дубъла на Септември (София) , а Пирин (Разлог) гостува на Балкан (Ботевград).