Ботев (Ихтиман) удари Оборище в последната минута

Ботев (Ихтиман) стигна до късен домакински успех над Оборище с гол в последната минута. Отборът, воден от Валери Свиленов, се наложи с 2:1 и прекъсна серията си от 4 поредни поражения в Югозападната Трета лига.

Домакините откриха резултата в седмата минута чрез Александър Дайов, но само 10 по-късно Дилян Георгиев възстанови равенството.

Когато по всичко изглеждаше, че двата тима ще си поделят по една точка, Борислав Балджийски открадна победата за своя отбор. Опитният футболист реализира в първата минута от добавеното време, с което изкачи Ботев на 14-о място в класирането.

Оборище продължава негативната си серия, като инкасира трета последователна шампионатна загуба и остава на 6-ата позиция.