Черноморец (Балчик) повали Ботев (НП) за половин полувреме

Черноморец (Балчик) записа класически успех – 3:0 над гостуващия му Ботев (Нови пазар) в среща от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Всичко в срещата приключи за 24 минути през първото полувреме.

Глад за мачове в Черноморец (Балчик)

Четвърт час след началото Радослав Златев центрира отдясно и Иван Цачев откри резултата. Той беше спрян с нарушение и Ангел Ангелов вкара дузпата десетина минути по-късно – 2:0.

Ботев (НП) дава шанс на младите

Триходова комбинация чрез Ангелов, Светослав Николов завърши точен удар на Никола Владев за окончателния класически успех. Ангелов, Николов, Цачев и влезлия като резерва Джорджио Димитров пропуснаха да реализират още за домакините.