ЦСКА 1948 разби Национал при U19

ЦСКА 1948 разби с 5:1 Национал в среща от Елитната юношеска група до 19г. Домакините поведоха в резултат чрез Траян Тенев, който реализира след солова акция в 29-та минута. Гостите обаче успяха да направят пълен обрат още до почивката, след като първо Теодор Иванов изравни с глава след корнер, а в 43-та минута Кръстьо Банев реализира дузпа.

През второто полувреме ЦСКА 1948 реализираха още 3 гола. В 62-та минута Георги Шопов реализира след добра контра атака, а 9мин по-късно Кръстьо Банев отбеляза втора дузпа в мача. Крайният резултат оформи бившият играч на Национал - Емре Дрянов, който бе точен в 88-та минута. Двата отбора завършиха с числено намелени състави, след като през второто полувреме за реплики към рефера първо бе изгонен Мартин Влаевски от ЦСКА 1948, а в последните минути на срещата към съблекалнята пое и Мартин Гръчки, който получи втори жълт картон за грубо влизане.