Дубълът на Спартак (Варна) без проблеми в Генерал Тошево

Вторият отбор на Спартак (Варна) победи с 4:1 в Генерал Тошево местния Спортист. Двубоят е от 20-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за малките „соколи“, които можеха да бият с повече. Те изковаха успеха за половин час през първото полувреме. Николай Василев даде тон за победата в 5-ата минута, когато реализира с глава след центриране от корнер. След още толкова време, Викторио Стоянов удвои, получил топката през празната врата. Балю Балев направи резултата класически в 36-ата минута, когато беше изведен сам срещу вратаря. Диян Иванов реализира почетното попадение за домакините в 53-ата минута, когато беше най-съобразителен при продължителна суматоха пред варненската врата. Секунди преди края Дамян Петров порази целта от далеч за окончателното 1:4.

Димитър Трендафилов: Въпрос на време е Спортист (ГТ) да избухне