Вандерсон донесе реми на Лудогорец II в спектакъл срещу дубъла на ЦСКА 1948

Дублиращите отбори на Лудогорец и ЦСКА 1948 изнесоха приятен за гледане двубой във Втора лига, завършил при зрелищно 3:3 в Разград. Ангел Бастунов откри резултата за гостите от София с точен удар след центриране отляво в десетата минута. Хюсеин Кельовлуев обаче изравни в 18-ата, което даде началото на сериозно преследване в резултата. В 31-ата минута Денислав Александров беше изведен на скорост отдясно и крилото не сбърка - 2:1 за червените.

Малко след това Валентин Йосков пропусна да направи 3:1 за гостите, пропускайки дузпа. В 67-ата минута Цветослав Петров изравни 2:2. След четири минути обаче Денислав Александров подаде успоредно на голлинията на орлите и Дамян Христов си вкара автогол. В 85-ата минута Вандерсон изравни с точен изстрел във вратата на Иван Караджов. Бившият национал получи подаване по лявото крило и с удар между краката на опитния страж фиксира крайното 3:3.