Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Бохум изненада Хофенхайм като гост

Отборът на Бохум записа изненадваща победа с 2:1 при визитата си на Хофенхайм в двубой от 28-ия кръг на Бундеслигата.

В 28-ата минута Такума Асано завърши своя солова акция с далечен удар за 1:0 в полза на гостите. В 54-ата минута домакините успяха да изравнят след шут на Давид Раум от границата на наказетелното поле. Само пет минути по-късно Асано се възползва от грешка на Флориан Грилич и се озова сам срещу Оливер Бауман. Японецът прокара топката покрай вратаря за втория си гол в мача, който се оказа и победен.

Така Хофенхайм остана на 6-ата позиция в класирането с актив от 44 точки, докато Бохум се изкачи на 11-ото място с 35 спечелени пункта.

Снимки: Gettyimages